Poznaj nas

O MP FLOW

Dlaczego MP FLOW?

Jak powstało MP FLOW? Poznaj naszą historię!

MPMichalina Patucha – psycholog i trener biznesu, coach, wokalistka. Właścicielka firmy MP FLOW i  Akademii Liderów Gastronomii. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego.

 

FLOW najlepiej określa filozofię mojej pracy. Na sali szkoleniowej całą uwagę poświęcam uczestnikom – każdy z nich jest dla mnie tak samo ważny. Podczas konsultacji indywidualnych priorytetem są dla mnie cele, potrzeby i wartości osoby, z którą pracuję. Prowadząc firmę dbam o jakość wykonywanych zadań i kontakt z klientami, które w istocie przekładają się na relacje podczas naszej współpracy a to najlepiej zabezpiecza wzajemny stan FLOW podczas powstałej współpracy.

 

FLOW to szczęście, poczucie spełnienia i radość z podejmowania kolejnych kroków w rozwoju – te wartości przekazuję moim klientom wierząc, że dobre odkrycie własnych potrzeb i odpowiednie określenie kierunku rozwoju stanowią bazę do radości z pracy i stawiania sobie coraz wyższych wymagań i wyzwań.

“W swojej pracy pomagam przedsiębiorcom budować strategie wizerunkowe spójne z misją i wartościami firm. W pracy indywidualnej wspieram osoby zarządzające w ciągłym rozwoju, pomagam tworzyć społeczności zaangażowanych pracowników i trwałe relacje z klientami.”

Tyle godzin konsultacji i audytów biznesowych przeprowadziliśmy od 2018 roku!

Tyle zrealizowanych godzin szkoleniowych w obszarach kompetencji miękkich i psychologii zarządzania.

A ponad to:

opublikowanych zdjęć na Facebooku i Instagramie
zrealizowanych filmów do mediów społecznościowych
napisanych postów w mediach społecznościowych

Efektywne strategie marketingowe
i komunikacyjne dla firm.

Naszą MISJĄ jest szerzenie najlepszych praktyk związanych z rozwojem osobistym i zawodowym w oparciu o wiedzę płynącą z różnych dziedzin psychologii.

Stan FLOW to dla nas nie tylko „radosne uniesienie” podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków. To także świadomy proces podnoszenia zaangażowania, budowanie zgranych i efektywnych zespołów, zarządzanie potencjałem pracowników i kreatywność w działaniach biznesowych.

Pomagamy w budowaniu strategii wizerunkowych zgodnych z przewodnim celem działalności firm oraz tworzeniu społeczności zaangażowanych pracowników oraz trwałych, owocnych relacji z ich klientami.

Nasza Misja

Działalność MP FLOW opiera się na trzech filarach: