fbpx

Na urodziNOWE z MP FLOW!

bezpłatna konsultacja

Maj to miesiąc, w którym lato rozkręca się na dobre! Dla nas maj był też czasem podsumowania wielu działań, okazją do nauki i zebrania sił, aby przyjąć kolejne wyzwania!
… a czerwiec to miesiąc, w którym szykujemy się do świętowania 3 URODZIN MP FLOW – strategia i komunikacja w biznesie!
Tak, tak… w lipcu mijają 3 lata od momentu, kiedy wystartowaliśmy (jak ten czas leci!)… Teraz będziemy wskakiwać w magiczne 4!

Przyjrzeliśmy się wszystkim projektom, które tworzyliśmy dla Was i naliczyliśmy 47 tych związanych z porządkowaniem komunikacji, uspójnianiem treści, analizą strategiczną i konsultacjami – co robić, by firma mogła się dalej się rozwijać…


To były (a niektóre nadal są!) wyjątkowe spotkania pełne twórczych rozmów, emocji szalonych pomysłów, a potem… tworzenia tabel, list zadań, skrupulatnego liczenia, porównywania, planowania, tworzenia harmonogramów działań, trzymania ręki na pulsie i działania w momentach kryzysowych… Och… Nasza praca to istne balansowanie na krawędzi!

I tak sobie myślimy, że 47 to… całkiem sporo, jak na 3 lata! I ta liczba wyjątkowo nam się podoba!
A z racji tego, że mamy apetyt na więcej… Przygotowaliśmy dla Was istną – ODLOTOWĄ promocję, która trwa od dziś do końca lipca 2020r. ! (zgłoszenia przyjmujemy do końca czerwca 2020r.!)

PROMOCJA “UrodziNOWE z MP FLOW” – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji on-line dla Twojej firmy!

 • Zastawiasz się, co zrobić, żeby Twoja firma ruszyła do przodu?
 • Szukasz inspiracji, fachowej porady w dziedzinie budowania trwałych relacji z klientami?
 • Wolisz uczyć się na błędach innych?
 • Chcesz zająć się tym, na czym się znasz a komunikację o produkcie oddelegować i nie martwić się “co jutro napisać na Facebooku?”
 • Widzisz, albo czujesz, że media społecznościowe mogłyby być prowadzone lepiej lub bardziej efektywnie?
 • “Łapiesz zbyt wiele srok za ogon” – pomysłów jest wiele, ale mało z nich wynika?

Z okazji urodzin chcemy wesprzeć Wasze firmy w działaniu – zatem: skorzystaj z bezpłatnej konsultacji on-line dla Twojej firmy!

Nie ważne, czy pracujesz dla siebie i prowadzisz swój zakład krawiecki, małe bistro, kawiarnię, rozwijasz kilkuosobową firmę – biuro księgowe, salon sukien ślubnych, biuro projektowe, pensjonat, szkołę językową, czy serwis samochodowy. Może zarządzasz dużą firmą i chcesz oddelegować organizację działań marketingowych – prowadzenie kont w mediach społecznościowych, stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej i czytelnej strony www?

Jedno jest pewne – Twoi klienci potrzebują spójnej, czytelnej i systematycznej komunikacji poprzez serwisy internetowe, media społecznościowe, stronę internetową, sklep, czy własny kanał na YouTube.

Aby zrobić pierwszy krok, warto zerknąć fachowym okiem – za co warto się zabrać i od czego zacząć?

W tej decyzji możemy Ci pomóc!

Skorzystaj z bezpłatnej 30-minutowej konsultacji on-line, podczas której:

 • przeanalizujemy Twoje media społecznościowe, 
 • podpowiemy od czego warto zacząć, by działania przynosiły oczekiwane efekty. 

Bezpłatna konsultacja social media

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

Zapoznaj się z regulaminem promocji “UrodziNOWE z MP FLOW” – poniżej.

Napisz do nas wiadomość, w której w kilku słowach opisujesz, czym zajmuje się Twoja firma i co jest Twoim największym wyzwaniem!

 

Bezpłatna konsultacja social media mp flow

DANE DO ZGŁOSZENIA:

biuro@mpflow.pl

 

Regulamin promocji „Na urodziNOWE z MP FLOW”

Promocja dotyczy: bezpłatnej 30-minutowej konsultacji on-line. W ramach promocji Klient otrzymuje możliwość 30-minutowego spotkania on-line, podczas którego zostanie przeprowadzony skrócony audyt komunikacji w mediach społecznościowych oraz stworzone podsumowanie mailowe z rekomendowanym działaniem rozwijającym komunikację firma-odbiorcy.

Czas trwania promocji: 01.06.2020r. do 31.07.2020r. 

§1 Opis promocji

1. Promocję organizuje firma MP FLOW Michalina Patucha, ul. Tolowa 2a/1, 41-100 Siemianowice Śląskie, NIP: 9730924738,  z siedzibą w Katowicach, ul. Gliwicka 234/110.

2. Nowy klient – przedsiębiorca – osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (dawniej Ewidencji Działalności Gospodarczej) oraz spółki wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, który składa zamówienie na bezpłatną 30-minutową konsultację dla swojej firmy.

3 . Firma MP FLOW Michalina Patucha zobowiązuje się udzielenia Klientowi bezpłatnej 30-minutowej konsultacji w ramach niniejszego Regulaminu.

§2 Zasady promocji – „Na urodziNOWE z MP FLOW”

 1. „Na urodziNOWE z MP FLOW” polega na udzieleniu bezpłatnej 30-minutowej promocji 47 nowym klientom, wcześniej niekorzystającym z usług z MP FLOW.
 2. Bezpłatna 30-minutowa konsultacja zostanie zrealizowana najwcześniej 10.06.2020 i nie później niż 31.07.2020r. 
 3. Aby wziąć udział w promocji należy przesłać maila ze zgłoszeniem: krótkim opisem swojej działalności i obecnych wyzwań oraz danymi kontaktowymi (mail/telefon) do 30.06.2020r. 
 4. Do promocji może przystąpią maksymalnie 47 firm – liczba miejsc na konsultacje jest ograniczona. 
 5. O udziale w promocji decyduje kolejność zgłoszeń. 
 6. Usługa promocyjna nie może zostać przekazana osobom trzecim ani przełożona na termin po 31.07.2020r. 

§4 Postanowienia końcowe:

1. Promocja nie łączy się z innymi aktualnie obowiązującymi promocjami MP FLOW Michalina Patucha.

2. Złożenie zamówienia w ramach promocji jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta warunków niniejszego Regulaminu.

3. Firma MP FLOW Michalina Patucha zastrzegaja sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie.

   

 

 

Zostaw komentarz