Odwaga siłą zmiany – rozmowa z Emilią Wojciechowską

Emilia Wojciechowska to coach i trenerka mentalna. Zawodowo zajmuje się doradztwem i odnajdywaniem w przedsiębiorcach ich odwagi. Michalina postanowiła porozmawiać z nią na temat spędzający sen z oczu nie jednemu przedsiębiorcy. 

ODWAGA – dlaczego nam jej brakuje?

O tym czym, jest odwaga, w jaki sposób można o nią zadbać oraz do czego jest potrzeba, możecie przesłuchać i obejrzeć w retransmisji live poniżej. Całoś dostępna również w wersji podcastowej na platformach. 

Serdecznie zapraszamy!

Rozmowę poprowadzi Michalina Patucha – właścicielka MP FLOW – strategia i komunikacja w biznesie, psycholog i trener biznesu.

Emilia Wojciechowska sama o sobie: „Jestem coachem i trenerką mentalną. Marzy mi się świat pełen ludzi, którzy nie chowają swoich talentów w szufladach. Takich, którzy w zgodzie ze sobą działają z odwagą, optymizmem i spokojem. Pracuję z osobami prowadzącymi małe biznesy usługowe i eksperckie, pomagając im osiągać więcej, stresując się mniej. Jestem mistrzynią w byciu sobą i uczę tego innych – bo to jedyna konkurencja, w której wszyscy możemy wygrać jednocześnie!”

Miejsca w sieci, gdzie możecie znaleźć Emilię:

🟡 podcast „Niezarobiona jestem”: https://emiliawojciechowska.com/podcast/

🟡 Instagram: https://www.instagram.com/wojciechowska.em/

🟡 newsletter i prezent – zestaw ćwiczeń oddechowo-relaksacyjnych: https://emiliawojciechowska.com/prezent/

🟡 książka, w której pisze o tym, w jaki sposób zmienić koszmarną pracę na tę z marzeń „Idealnie dopasowana. Kariera szyta na miarę” https://idealniedopasowana.pl/…

 


jak zacząć prowadzić media społecznościowe

Michalina Patucha

– CEO, psycholog, trener biznesu

Strategię działania i planowanie ma we krwi.  Specjalizuje się w dziedzinie wizerunku, przywództwa i efektywnej komunikacji.

Zapraszamy do odsłuchu i obejrzenia całego spotkania:

Zostaw komentarz