fbpx

Konsultacje dla młodych przedsiębiorców

Konsultacje dla młodych przedsiębiorców

Czy Twoja firma stawia pierwsze kroki na rynku? Nie masz czasu (ani środków) na błędy?

Wiele osób mówi, że każda ślepa uliczka i biznesowa porażka daje możliwość nauki. W MP FLOW uważamy, że warto wzbogacić (lub wyprzedzić) ten proces wiedzą i planem, aby do porażek dodać sukcesy, co pozwoli nam szybko weryfikować działania i ze zdecydowanie mniejszymi „przebojami” zmierzać do celu, który obieramy na początku a także mądrze wykorzystywać środki, które mamy – finanse, pomysły i energię!

Sukces w biznesie bardzo rzadko przychodzi przypadkowo. O wiele częściej jest wynikiem dobrze przemyślanej strategii i konsekwentnie wprowadzanego w życie planu – na każdym etapie rozwoju firmy.

Oferowany przez nas pakiet konsultacji biznesowych dla młodych przedsiębiorców to przede wszystkim:

  • Dokładna analiza miejsca, w którym obecnie znajduje się firma, a także odpowiedzi na strategiczne pytania, które pozwolą określić kierunek rozwoju,
  • Doprecyzowanie trudności i przeszkód, które mogą pojawić się w trakcie zaplanowanych działań,
  • Stworzenia szczegółowego planu na nadchodzący czas z uwzględnieniem realnych możliwości firmy/pracowników.

Sami prowadzimy kompleksowo wiele marek, kilka stworzyliśmy zupełnie od podstaw i wiemy, jak ważny jest plan, strategia i być może wsparcie mentora.

Z ogromną radością wchodzimy w tę rolę i pomagamy Wam stawiać pierwsze kroki mądrze, odważnie i kreatywnie – tak, aby wykorzystać cały potencjał i rozwinąć firmę w wymarzonym kierunku.

 

Zapisz się na konsultacje lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły!