Konsultacje dla młodych przedsiębiorców

Konsultacje dla młodych przedsiębiorców

Czy Twoja firma stawia pierwsze kroki na rynku? Nie masz czasu (ani środków) na błędy?

Wiele osób mówi, że każda ślepa uliczka i biznesowa porażka daje możliwość nauki. W MP FLOW uważamy, że warto wzbogacić (lub wyprzedzić) ten proces wiedzą i planem, aby do porażek dodać sukcesy, co pozwoli nam szybko weryfikować działania i ze zdecydowanie mniejszymi „przebojami” zmierzać do celu, który obieramy na początku a także mądrze wykorzystywać środki, które mamy – finanse, pomysły i energię!

Sukces w biznesie bardzo rzadko przychodzi przypadkowo. O wiele częściej jest wynikiem dobrze przemyślanej strategii i konsekwentnie wprowadzanego w życie planu – na każdym etapie rozwoju firmy.

Oferowany przez nas pakiet konsultacji biznesowych dla młodych przedsiębiorców to przede wszystkim:

  • Dokładna analiza miejsca, w którym obecnie znajduje się firma, a także odpowiedzi na strategiczne pytania, które pozwolą określić kierunek rozwoju,
  • Doprecyzowanie trudności i przeszkód, które mogą pojawić się w trakcie zaplanowanych działań,
  • Stworzenia szczegółowego planu na nadchodzący czas z uwzględnieniem realnych możliwości firmy/pracowników.

Sami prowadzimy kompleksowo wiele marek, kilka stworzyliśmy zupełnie od podstaw i wiemy, jak ważny jest plan, strategia i być może wsparcie mentora.

Z ogromną radością wchodzimy w tę rolę i pomagamy Wam stawiać pierwsze kroki mądrze, odważnie i kreatywnie – tak, aby wykorzystać cały potencjał i rozwinąć firmę w wymarzonym kierunku.

 

Zapisz się na konsultacje lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły!