Opieka social media dla firmy

Opieka social media dla firmy

W ramach usługi opieki social media przejmiemy kompleksową opiekę nad wizerunkiem Państwa firmy w mediach społecznościowych. Naszą usługę kierujemy szczególnie do lokalnie działających przedsiębiorstw, między innymi do firm usługowych, sklepów, salonów piękności.

Naszą drugą specjalnością jest sektor HoReCa, profile hoteli, restauracji i firm cateringowych.

Dzięki doświadczeniu w budowaniu i prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych z powodzeniem tworzymy zaangażowane grupy odbiorców a fanów zmieniamy w klientów.

 

Jak w praktyce wygląda nasza opieka nad Państwa kanałami w mediach społecznościowych?

Nie prowadzimy opieki nad mediami społecznościowymi zdalnie, ponieważ osobiście odwiedzamy firmy, które mamy pod opieką przygotowując reportaże fotograficzne, wideo oraz tworząc plany komunikacyjne na nadchodzący czas.

W ramach opieki social media regularnie przygotowujemy wartościowe treści, publikacje i materiały promocyjne, w tym wideo, zdjęcia, grafiki i teksty.

Długoterminowa strategia działania, kompleksowe wdrożenie, angażujące treści – to tylko niektóre elementy naszej usługi, które pozwolą Państwu przestać kłopotać się wizerunkiem firmy na wielu kanałach dotarcia do grupy odbiorców, a skupić na zyskach ze długofalowych i wartościowych relacji z klientami.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!